HURTOWNIA KOSMETYKÓW

Oferta firmy została poszerzona o produkty firmy Marlett

Marlett Bio Cosmetics To Polska Firma, której misją jest nie tylko dostarczanie wyjątkowego, w stu procentach naturalnego produktu kosmetycznego, ale także, a może przede wszystkim, tworzenie i propagowanie nowych standardów w pielęgnacji skóry.

 

Oferując w pełni naturalny Produkt jakim jest błękitna glinka kambryjska, pragniemy dostarczyć milionom naszych klientów niewiarygodnie skuteczny i jak do tej pory jedyny, w pełni bezpieczny Produkt kosmetyczny. 

 

Jego unikalne właściwości potwierdzone laboratoryjnie, pozwalają każdemu bez względu na rodzaj cery i ewentualną nadwrażliwość na różnorodne związki chemiczne, bez ryzyka troszczyć się o cerę i przez codzienną pielęgnację skutecznie ją wzbogacać i wzmacniać. Czyniąc ją w pełni zdrową i piękną.

 

Nasze produkty wydobywane są z czystych rejonów półwyspu Kerczeńskiego będącego wschodnia częścią Krymu. To właśnie tam mają miejsce unikalne w skali światowej słynne „wulkany błotne” znane ze swoich leczniczych właściwości.

 

Będąc świadomi bogactwa naszych produktów,  pragniemy zachęcić Państwa do ich stosowania. Nigdy wcześniej, troska  o zdrowie i urodę  skóry nie była tak łatwa, prosta i dostepna.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

61 81 81 399 biuro@anmar.com.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do naszej subskrypcji, żeby otrzymywać aktualną ofertę na e-mail.