HURTOWNIA KOSMETYKÓW

Oferta firmy została poszerzona o produkty firmy Argus, Batiste, JFenzi i Hean

Argus

Od 2007 roku zaistnieli na rynku jako firma zajmująca się dostarczaniem barwników do tkanin oraz drewna. Poznając rynek i jego oczekiwania rozpoczęliśmy produkcję unikalnej - autorskiej gamy kolorystycznej barwników do tkanin oraz drewna. Poznając potrzeby naszych Klientów, w ofercie naszej firmy, znalazły się zarówno uniwersalne barwniki do tkanin, bejce suche do drewna oraz barwniki bez gotowania. Niezmiennie, od początku działalności naszej firmy - priorytetowym celem jest dostarczać najwyższej jakości produkty i dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań rynku oraz naszych Klientów.

 

Batiste

 

BATISTE WIERZY, ŻE KAŻDY ZASŁUGUJE NA BAJECZNIE PIĘKNE WŁOSY KAŻDEGO DNIA!

Dlatego stworzyliśmy wachlarz suchych szamponów dopasowanych do wszystkich stylów, typów I kolorów. A najlepsza cześć? Zabiera to mniej niż minutę, po prostu spryskujesz, masujesz I stylizujesz. Spróbuj! Dołącz do 2.5 milionów* fanów ulubionego brytyjskiego suchego szamponu.

 

JFenzi

 

 

Firma jest jednym z wiodących dystrybutorów kosmetyki zapachowej. Swoją przygodę z perfumami zaczęła w 1994 jako firma specjalizująca się w sprzedaży bezpośredniej docierając do klienta indywidualnego i sklepów detalicznych. W miarę upływającego czasu i zbierając coraz większe doświadczenie została jedną z czołowych firm specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej wiodących marek perfumeryjnych. Mając bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji i wyspecjalizowany personel w zakresie sprzedaży kosmetyki zapachowej o nasze względy zabiegały największe firmy kosmetyczne i producenci perfum. Rok 2002 był dla firmy rokiem znaczących zmian i nowym wyzwaniem gdyż chcąc w pełni zaspokoić potrzeby polskiego rynku i wspierać polską przedsiębiorczość nawiązała ścisłą współpracę z hutami szkła i producentami mogącymi w przyszłości zaspokoić jej potrzeby wynikające z uruchomienia jednej z pierwszych w Polsce linii produkcyjnej kosmetyki zapachowej.

 

 

Hean

 

To polski producent kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Firma powstała w 1981 roku. Firma HEAN dostarcza kosmetyki makijażowe i pielęgnacyjne do ponad 2000 sklepów kosmetycznych na terenie Polski i od kilkunastu lat utrzymuje się w gronie znaczących udziałowców w polskim rynku kosmetyków kolorowych.
Eksportuje kosmetyki do Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii i Arabii Saudyjskiej.
Elastyczna polityka produkcyjno – handlowa firmy oraz bogaty asortyment produktów pozwala płynnie dostosować się do zmieniających się tendencji rynkowych i przygotować atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i kontrahentów biznesowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla sektora B2B w ramach projektów Private Labels na rynku krajowym jak i zagranicznym..

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

61 81 81 399 biuro@anmar.com.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do naszej subskrypcji, żeby otrzymywać aktualną ofertę na e-mail.