HURTOWNIA KOSMETYKÓW

Oferta firmy została poszerzona o produkty Cederroth

Soraya

1984 r.
Powstaje firma Soraya

1993 r.
Firma Soraya przekształca się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

1994 r.
Soraya Sp. z o.o. przekształca się w Spółkę Akcyjną.

2000 r.
Szwedzki koncern Cederroth AB nabywa 100% udziałów firmy Soraya S.A.

Cederroth AB to międzynarodowy koncern farmaceutyczno-kosmetyczny, specjalizujący w produktach do higieny i opieki zdrowotnej. Główną siedzibę posiada w Szwecji, ale ma również oddziały w Finlandii, Danii, Norwegii, Polsce i Hiszpanii. Większość swoich produktów wytwarza we własnych fabrykach w Szwecji, Danii, Polsce i Hiszpanii. Od 2008 roku Cederroth jest zarządzany przez fundusz CapMan.

Jordan

Jordan to norweska firma specjalizująca się w produktach do higieny jamy ustnej. Jest jednym z największych na świecie autorytetów w tej dziedzinie.

Firma założona w 1837 roku przez Wilhelma Jordana zatrudnia obecnie 540 osób, w tym 167 w Norwegii. Główna siedziba znajduje się w Oslo. Oprócz artykułów do higieny jamy ustnej Jordan jest producentem artykułów i narzędzi malarskich oraz produktów czyszczących do domu.

Jordan w Polsce

Na rynku polskim obecna od 1991 roku. Aktualnie jest jedną z najsilniejszych marek na rynku szczoteczek do zębów oraz liderem rynkowym w kategorii nici dentystycznych oraz szczoteczek dla dzieci.

Od stycznia 2013 roku produkty Jordan są dystrybuowane za pośrednictwem Cederroth Polska S.A.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

61 81 81 399 biuro@anmar.com.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do naszej subskrypcji, żeby otrzymywać aktualną ofertę na e-mail.